14.07.2024 Прикраси зубів

Прикраси бувають різних розмірів. Потрібно, щоб вони ідеально збігалися з поверхнею зуба, на яку вони будуть приклеюватися. При наклеюванні прикраси на зуб немає ніякої шкоди для емалі, навпаки – це відмінний захисна маска для зуба, що є також хорошим рішенням для пацієнтів з хворобами зубної емалі. Прикраса кріпиться на зуб за допомогою спеціального клею. З точки зору гігієни, це абсолютно нешкідливо. Форма прикраси така, що вона абсолютно не відчутна на зубі, під неї не забивається їжа.

Така прикраса тримається в середньому близько двох років. І якщо набридне – просто прийдіть до стоматолога і він акуратно зніме камінчик. Не варто робити це самим в домашніх умовах, – можете пошкодити зуб.

Стрази на зуб – прикраса, на відміну від інкрустації, нешкідлива, тому що під них не потрібно висвердлювати емаль. Прикраса просто клеїться на фотополімерний композит, а потім зуб полірується. , Стрази привертають увагу своїм незвичайним, при цьому не наносять ніякої шкоди слизової, не пошкоджують зуби. Є категорія людей, яким потрібна саме ювелірна прикраса, до таких належать скайси.

Скайс – це дорогоцінний камінь, який приклеюється до зубної поверхні. Прикраса нешкідлива, оскільки вона не інкрустується, а тільки приклеюється до зуба, за бажанням може бути видалено в будь-який момент без будь-яких проблем. Ціни на скайси залежать від матеріалу, з якого зроблена прикраса.

Twinkles – дуже модна прикраса. Це золота фігурка з інкрустованим каменем або без нього, яка також приклеюється до зуба. Прикраса twinkles можна приклеїти тільки на натуральний зуб, зате вона не пошкоджує зуби. Twinkles неможливо стерти зубною щіткою (але чистити його все ж потрібно акуратно), прикрасу знімає тільки стоматолог. А після того, як прикрасу знято, зуб потрібно лише очистити від композитного клею, для цього стоматолог просто полірує його.

14.07.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

14.07.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

14.07.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Українського Відродження, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net