14.07.2024 Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon.

Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 року, коли Thomas Driskell почав вивчення стоматологічних імплантатів. Відділ Медичних Досліджень та стоматологічних Розробок Армії США зайнявся розробкою імплантату, яким можна було б замінити окремий зуб, поміщаючи його в свіжу лунку після видалення. Ці дослідження дозволили втілити в життя унікальний проект – систему зубних імплантатів Bicon.

Ця система принципово відрізняється від інших імплантологічних систем, забезпечуючи прекрасне приживлення, чудову естетику, скорочення термінів лікування і, напевно, це найголовніше – істотно меншу в порівнянні з іншими системами травму під час операції. Ці переваги можливі завдяки особливій конструкції імплантатів, що дозволяє значно зменшити довжину внутрішньокістковий частини імплантату. Завдяки цьому ми маємо гнучкі можливості вирішення складних клінічних ситуацій.

Имплантаты Bicon

Маленька довжина дозволяє не зачіпати життєво важливі структури і часто знімає необхідність у проведенні численних і дорогих операцій по кістковій пластиці. З Bicon, ви зрозумієте, що довгі імплантати не обов’язково краще. У більшості клінічних випадків короткі імплантати пропонують краще рішення:

1. Не зачіпає життєво важливі структури

2. Мінімізують операції по кістковій пластиці

3. Розширюють можливості імплантації

4. Отримують максимальне схвалення пацієнта

5. Пропонують клінічно доведене рішення 6. Відновлення втрачених зубів без обточування сусідніх

Имплантаты Bicon

Основна відмінність імплантатів Bicon від традиційних – невелика довжина їх внутрішньокісткової частини. Тому їх можна встановлювати навіть тоді, коли застосування звичайних імплантатів неможливо через недостатнє обсягу кісткової тканини щелепи – наприклад, при пародонтиті або після травматичного видалення зубів.  

Звичайно, на сьогоднішній день існують методики дозволяють частково або повністю відновити втрачений об’єм кісткової тканини, але, як правило, це збільшує терміни лікування і травматизм процедури.

Имплантаты Bicon

При цьому зменшення довжини імплантату ні в якому разі не відбивається на якості його функціонування і терміни служби. Навпаки, за рахунок особливої ​​конструкції і спеціальної обробки поверхні імплантату площа його контакту з кісткою збільшена на 30% в порівнянні з традиційними системами імплантатів такого ж діаметру.

Імплантати Bicon можна встановлювати відразу після видалення зуба, прямо в лунку, не чекаючи повного загоєння кісткової тканини.

Чим відрізняється система імплантатів Bicon від інших систем?

Имплантаты Bicon

Більшість імплантаційних систем складаються з декількох компонентів, які пов’язані між собою гвинтом, що створює умови для проникнення бактерій через нещільного прилягання частин конструкції. Коронка часто прикріплюється до імплантату за допомогою додаткового гвинта. Те, що гвинти мають властивість послаблюватися і ламатися – знає кожен інженер.

Имплантаты Bicon

На противагу таким системам, система Bicon складається лише з двох складових, без будь-яких винятково, має Імплантати Biconбактеріально-герметичне з’єднання. Завдяки специфічному дизайну імплантату Bicon, площа його поверхні значно більше, що дозволяє використовувати більш короткі імплантати, які вимагають меншого обсягу кістки для установки і стійкого функціонування. Дизайн абатмента без гвинтового з’єднання передбачає універсальне позиціонування коронки по осі -на 360 градусів.

Завдяки цьому можливе використання як Цементовані поза порожниною рота коронок, так і коронок, що моделюються безпосередньо на абатмент і фіксуються без використання гвинтів і цементу (Bicon Integrated Abutment Crown).  Це в 100% випадках запобігає потраплянню фіксуючого цементу під ясна.

Завдяки цьому можливе використання як Цементовані поза порожниною рота коронок, так і коронок, що моделюються безпосередньо на абатмент і фіксуються без використання гвинтів і цементу (Bicon Integrated Abutment Crown).  Це в 100% випадках запобігає потраплянню фіксуючого цементу під ясна.

Имплантаты Bicon
Имплантаты Bicon
Имплантаты Bicon

З’єднання абатмента та імплантату виконано у вигляді конусного з’єднання під кутом в 1.5 градуса (конус Морзе). Імплантати Bicon Абатмент встановлюється в імплантат із зусиллям і утримується за рахунок тертя. Щільний, подібний холодної зварюванні, контакт метал-метал абатмента і стінок імплантату забезпечує надійну фіксацію і бактеріальну непроникність з’єднання. Імплантат і абатмент заміщають корінь втраченого зуба, виготовляються з високоякісного титанового сплаву і мають спеціальний дизайн і покриття поверхні для швидкого і надійного приживлення.

Имплантаты Bicon

СИСТЕМА дентальних ІМЛАНТАТІВ BICON визнана лікарями-стоматологами більш ніж в 75 країнах по всьому світу. Унікальний та високоефективний дизайн системи і революційні клінічні технології забезпечують їй лідируючі позиції на ринку імплантатів. Дизайн Bicon пройшов випробування часом, і, в той час як інші системи продовжують змінюватися в пошуках шляхів досягнення клінічних переваг, імплантати Bicon використовують ці переваги з 1985 року.

Имплантаты Bicon

З 2014 року стоматологічна клініка МедАрт офіційно співпрацює з компанією Bicon і є першою і єдиною клінікою в місті, де можуть запропонувати Вам лікування з використанням однієї з найбільш якісних і перевірених імплантологічних систем – систему Bicon Dental Implants  

Завжди раді бачити Вас в нашій клініці.

14.07.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

14.07.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

14.07.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Українського Відродження, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net