27.02.2024 Імплантація зубів

Імплантологія сьогодні переживає бурхливий розвиток. Кваліфіковані стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною естетикою і відновленої жувальної функцією на рівні, який зовсім недавно вважався фантастичним. Імплантація зубів вже стала звичними буднями нинішніх стоматологів.

Наші одні з перших в місті почали проводити операції з імплантації зубів. На сьогодні у нас є всі умови для високої якості наданої послуги: багаторічний й успішний досвід, кращі фахівці та спеціально обладнана операційна.

Що ж являє собою зубний імплантат?
Зубний імплантат – це штучний корінь з титану, або іншого, дозволеного для таких цілей, матеріалу, який вживляеться в кісткову тканину щелепи. Установка зубних імплантатів дозволяє в багатьох випадках позбутися знімних протезів взагалі, або досягти надійної їх стабілізації.

Стоматологічна імплантація є високоспеціалізованих методом стоматологічної допомоги, яке має свої показання, і тільки після детального обстеження лікар може точно вирішити, чи можливе проведення такого лікування. Радіологічне обстеження, яке Ви пройшли, дозволяє робити висновки про якість кістки і придатності її для установки імплантатів.

Сучасні імплантати виготовляються з титану, одним з аспектів якого є прекрасна біологічна сумісність з кісткою та іншими тканинами в порожнині рота. Цей метал, який використовується протягом багатьох років в зубної імплантології, є також об’єктом застосування в ортопедичній хірургії (з’єднання зламаних кісток, протези стегнових кісток і ін.)

Хірургічна операція по установці імплантатів – це не травматична дія, а безпроблемна процедура, яка проводиться в стоматологічному кабінеті. У той же час, з метою безпеки, вона проходить із застосуванням антибіотиків. Проста місцева анестезія в більшості випадків є достатньою та дає прекрасне відчуття комфорту під час операції. Операційні наслідки мінімальні. Набряк може з’явитися на кілька днів, але біль або не проявляється взагалі, або проявляється дуже слабо і легко лікується анальгетиками. Шви знімаються через 7-10 днів. Вже встановлені в кістку імплантати залишаються “в резерві” під яснами приблизно 3-6 місяців.

На початку розвитку імплантології, імплантати негайно бралися під навантаження (негайне протезування) і були невдачі в більшості випадків, оскільки не було часу зростися з кісткою, Дослідження проведені протягом останніх 20 років чітко показують, що протягом 3-6 місяців виникає прекрасний симбіоз між імплантатом і кісткою, даючи успішний результат у 90% випадків. Таким чином, кількість “відторгнень” імплантатів значно зменшилась.

Через 3-6 місяців, після проведення “легкої” анестезії, встановлюється зовнішня структура імплантата та виготовляється протез, який прикручується або фіксується на цемент. Ця процедура легша, ніж перша і, в принципі, не дає наслідків. Незначний відсоток навмання, які все ще зустрічаються (і які, на жаль, властиві взагалі будь-медичній практиці) проявляються дуже швидко, під час перших 5 місяців “резерву” або перших 3 місяців під ортопедичної навантаженням і можуть бути ліквідовані шляхом реімплантації.

Протезування проводиться після появи повної впевненості в адаптації імплантату. Створені опорні поверхні є безумовно стабільними і дозволяють виконувати свої функції і мають нормальний естетичний вигляд. І все ж, вони повинні бути предметом Вашого особливої ​​уваги.  

Сьогодні імплантація- це гідна довіри щоденна процедура в стоматології.

Сьогодні стоматологія “МедАрт” може запропонувати своїм пацієнтам сучасні імплантати різних виробників: Neo-Boiteck (Ю. Корея), Alpha Dent implants (Ізраїль), imPlasa Hochst (Німеччина), Bicon (США).

Імплантація зубів наочно:

denture_1

Мал. 1. Вихідна ситуація: відсутній один зуб.
denture_2

Мал. 2. В кістку встановлений імплант.
denture_3

Мал. 3. У імплант встановлений абатмент.
denture_4

Мал. 4. На абатмент закріплена коронка.
pict_1

Мал. 5. Вихідна ситуація: відсутній один зуб.
pict_1_2
Мал. 6. В кістку встановлений імплант.
pict_1_3

Мал. 7. У імплант встановлений абатмент.
pict_1_4

Мал. 8. Зх-мірне уявлення інтегрованого імпланту з абатментом.
pict_1_5

Мал. 9. На абатмент закріплена коронка.
pict_2_1
Мал. 10. Вихідна ситуація на місці відсутніх 3х зубів встановлені 3 імпланта.
pict_2_2

Мал. 11. Встановлено міст з опорою на ці імпланти.
pict_3_2
Мал. 12. Вихідна ситуація на повністю беззубу щелепу встановлено 10 імплантів й абатментів
pict_3_1

Мал. 13. Готовий результат.

МІФИ про імплантацію.

Розглянемо найбільш поширені міфи:

“Якщо імплант не приживеться …”
За останній час відсоток відторгнення імплантів неухильно знижується. Таким чином, ймовірність відторгнення після імплантації значно нижче, ніж відсоток ускладнень при депульпації зубів, необхідної при постановці мостовидних протезів.

“Імплантація – це боляче”.
Для лікування або видалення зубів іноді потрібно набагато серйозніша анестезія, та й сам процес значно більш неприємний, ніж при імплантації. За статистикою біль або не проявляється взагалі, або проявляється дуже слабо і легко лікується анальгетиками.

“Імплантація – це довго”.
Час постановки одного імпланта займає всього 30 хв., Потім він приживається протягом 3-6 міс. Постановка імпланта не вимагає додаткових маніпуляцій і не доставляє дискомфорту. Далі до імпланта приєднують абатмент, на який і виготовляється коронка. Крім того, при виготовленні звичайних коронок значну частину часу доводиться приділяти обробці зубів у роті пацієнта. А при виготовленні коронки на імпланти всі ці маніпуляції проводяться техніком на моделях в лабораторії. Що значно скорочує час перебування пацієнта в кріслі.

27.02.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

27.02.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

27.02.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net