27.02.2024 Терапевтична стоматологія. Лікування зубів

Профілактика захворювань зубів і порожнини рота. Ще з дитинства кожна людина отримує інформацію наскільки важливо берегти зуби, дотримуватися профілактику захворювань зубів і порожнини рота.  Ще вчора наша профілактика в основному носила вторинний характер, тобто зводилася до недопущення розвитку ускладнень і реабілітації втрачених структур і функцій. Сьогодні ж на першому місці стоїть недопущення розвитку захворювань порожнини рота. Лікування зубів – процедура більш тривала, дорога і менш приємна, ніж дієва профілактика стоматологічних захворювань.

Діагностика «Qui bene dignoscitur – bene curatur» – «Хто добре діагностується, той добре лікує» – каже давня прислів’я. Тому Cтоматологи МЕДАРТ широко застосовують у своїй роботі передові технології та найсучасніше діагностичне обладнання – ортопантомограф і радіовізиограф. Та багато інших клінічних і апаратних методів діагностики (електроодонтодіагностіка, бінокулярні лупи, інтраоральна відеокамера, спеціальні маркери та ін.)

Лікування зубів.
У нашій стоматології Вам допоможуть вилікувати різні захворювання порожнини рота, такі як карієс, пульпіт, періодонтит і стоматит. Отже розглянемо ознаки захворювань докладніше.

Карієс
У процесі прийому їжі в порожнині рота утворюються кислоти, в результаті чого зубна емаль руйнується. Зуби втрачають захист і з’являється карієс. Наявність деяких загальних захворювань, наприклад, туберкульозу, підвищує ризик розвитку карієсу.

Пульпіт
Наслідком карієсу за своєю суттю є пульпіт. Розпізнати пульпіт можна: виникає мимовільним гострим болем, особливо в нічний час. Лікування пульпіту слід починати з профілактики, тобто запобігати руйнування зубної емалі, а, отже, появи карієсу. Але, якщо все-таки Вас наздоганяють дискомфортні відчуття, слід неодмінно звернутися за допомогою до фахівця МЕДАРТ.

Періодонтит
У більшості випадків періодонтит розвивається, як слідство не вилікуваного карієсу та пульпіту. Періодонтит дуже небезпечний для здоров’я людини в цілому, так як часто призводить до ускладнень у вигляді остеомієліту щелепи, гнійного запалення м’яких тканин обличчя і шиї, гострого сепсису. Запущений періодонтит може зажадати навіть госпіталізації пацієнта. Профілактикою періодонтиту є своєчасне лікування карієсу та пульпіту.

Захворювання тканин пародонту
Причини пародонтитів – як правило, недостатня гігієна порожнини рота, неправильний прикус, відсутність адекватного протезування. Значно підвищує ризик таких порушень наявність загальносоматичних захворювань (серцево-судинні, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, зниження імунітету і т.д.)

Стоматит
Стоматит – ураження слизової оболонки рота, розвивається як самостійне захворювання, або як наслідок інших захворювань (кір, герпес, алергія і т.д.) Причинами його виникнення, як правило, вважають зниження імунітету, недостатню гігієну або сухість у роті, бактеріальну інфекцію, загострення хронічних захворювань, різні травми порожнини рота. Для лікування стоматиту, необхідно встановити причину, яка викликала захворювання. Правильний діагноз може поставити тільки лікар-стоматолог.

27.02.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

27.02.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

27.02.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net