27.02.2024 Ортодонтичне лікування зубів

Багато хто думає, що завдання виправлення прикусу – зробити зуби рівними і красивими. Але це лише видима частина айсберга. Це не тільки естетична задача – вибудувати зубний ряд і сформувати новий прикус важливо для збереження загального здоров’я.

Тому завдання ортодонта, не тільки виправити прикус, зробити рівними зуби, але і забезпечити комфортність при новому прикусі. Людина повинна, не тільки радіти зовнішню красу рівних зубів, але і звикнути до нового змиканню і положенню зубів. До нових позиціях повинен звикнути і скронево-нижньощелепний суглоб. При недостатньої кваліфікації ортодонта в суглобах можуть початися болю. Ми враховуємо це.

Ортодонтія – складна наука, тут важливі спеціальні знання з фізики, механіки; тому при виборі фахівця звертайте увагу на наявність відповідної ліцензії. На щастя, у нас в “Медарт” є такі фахівці. На підставі досліджень, таких як миография, МРТ, професійний ортодонт стратегічно точно прогнозує результат. Чим точніше діагностика, тим якісніше лікування. Всі маніпуляції лікар повинен коригувати за даними діагностичного обстеження.

Те, що, на жаль, не дала природа, з радістю і високим професіоналізмом виправлять у нас!
Результат – рівні зуби і правильний прикус. Якщо Ваша посмішка не досконала – то це тимчасово. Адже Ви прийшли в “МедАрт” – де народжуються посмішки.
Крім естетичної краси правильний прикус – це запорука здоров’я зубів і ясен. І чим раніше Ви потурбуєтесь над цим питанням, тим легше виправити «помилку природи». У нашій стоматології лікарі-ортодонти проведуть грамотну діагностику і складуть індивідуальну програму виправлення прикусу.

Методи, що застосовуються в ортодонтичної практиці повертають зуби в їх правильне природне положення. Якщо ортодонтические проблеми залишити без уваги в результаті вони можуть привести до випадання зубів, запалення ясен і іншим стоматологічним проблемам.
При ортодонтичному лікуванні використовуються наступні види конструкцій: брекет-системи і знімні пластин
Брекет-система фіксується на зубах за допомогою спеціального матеріалу, що містіть фтор та не завдає шкоди емалі.
Ортодонтичні конструкції ретельно підбираються і закріплюються на певний період часу в залежності від рекомендацій лікаря-ортодонта. Надалі коли зуби приймають бажане положення, ортодонт домагається, щоб вони зміцнилися в даному положенні. На даний момент сучасні технології здатні зменшити термін ортодонтичного лікування, зменшити частоту відвідування лікаря і мінімізувати дискомфорт.
Наші фахівці одними з перших в місті почали застосовувати складні ортодонтичні конструкції, в т.ч. і брекет-системи. На сьогодні у нас є всі умови для високої якості наданої послуги: багаторічний, успішний досвід і висококваліфіковані фахівці.

 Пам’ятка володаря брекет-системи

031

ВАМ ВСТАНОВИЛИ БРЕКЕТ-СИСТЕМУ …

Тепер ваші зуби вимагають особливого, ретельного догляду і певних обмежень в харчовому раціоні.

Володар брекет-системи повинен ретельно дотримуватися правил особистої гігієни. Та «інструменти» для цього використовуються не прості, а спеціальні – зубні щітки з V-подібним вирізом на щетині, флоси і йоржики для зубів. Які з них краще – порадить лікар, а купити їх можна в аптеках. Крім цього, на весь час лікування пацієнт повинен «подружитися» з лікарем-гігієністом, щоб постійно бути під контролем. А якщо ортодонтичне лікування ускладнене пародонтозом, необхідне спостереження у пародонтолога.

Як швидко відбувається звикання до брекет-системи, і чи не впливає вона на дикцію? Питання звикання дуже індивідуальний. Деякі люди не відчувають ніяких незручностей, в інших процес адаптації може тривати близько року, але нестерпних незручностей брекет-система не викликає, на дикцію не впливає, так як закріплюється ні з внутрішньої, а з зовнішнього боку зубів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

-Якщо брекет відклеївся, необхідно його зберегти і негайно домовитися про прийом з лікуючим лікарем. Це ж стосується зміни положення зафіксованого ортодонтичного кільця;

-Не слід турбуватися, якщо в перші 3-7 днів після установки брекет-системи виникає деякий дискомфорт або больові відчуття в області зубів, травмування щік і губ. Для полегшення звикання до брекетів в цей період їх заклеюють м’яким воском;

-Раз на місяць відвідуйте гігієніста-стоматолога для професійної гігієни і фторування емалі лаками.

27.02.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

27.02.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

27.02.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net