14.07.2024 Як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку

Ось декілька порад, як підготувати дитину до візиту в стоматологічну клініку: 
1. Поговоріть з дитиною про майбутнє відвідування стоматолога не більше ніж за 1-2 дні до візиту. Тоді у малюка буде менше часу, щоб почати турбуватися.
2. Про візит до лікаря з дитиною повинен поговорити той член сім’ї, який і сам не відчуває страху перед стоматологом.
Адже діти дуже чутливі, вони відразу відчують ваш страх або розгубленість і почнуть боятися самі.
3. Спробуйте розповісти дитині про відвідування дитячого стоматолога як про цікаву, але звичайну подію, наприклад, як про знайомство з новим другом.
4. Не варто обіцяти дитині подарунок за хорошу поведінку в стоматологічній клініці, а то малюк може подумати, що його чекає якась важка подія. Не говоріть дитині, щоб він «не боявся» або що «боляче не буде». Сама думка про те, що візит до дитячого стоматолога вимагає відваги або що лікар може заподіяти йому біль, могла раніше й не спадати дитині на думку.
5. Ні в якому разі не говоріть дитині про те, що йому робитимуть. Це особливо торкається тих випадків, коли дитині потрібно зробити анестезію, видалення або пломбування зубів. Дитячий стоматолог сам вирішить, що потрібно знати вашому малюкові перед такого роду процедурою.
6. Спробуйте поставитись до першого відвідування дитячого стоматолога украй серйозно. Від добрих вражень, отриманих під час першого візиту до зубного лікаря, може залежати формування відношення дитини до культури здоров’я зубів на дуже довгий час.
7.Намагайтесь вибрати для першого відвідування уранішній час, щоб дитина не турбувалася про майбутнє відвідування весь день. Крім того, маленькі діти вранці зазвичай поводяться краще.
8. Добре, коли дитину супроводжує до лікаря тільки один з батьків. Радимо узяти з собою улюблену книжку або іграшку малюка. Перед тим, як вас покличуть в кабінет лікаря, посидите разом в приймальні, перегорніть книжку, рахуйте вголос, пограйте з іграшкою.
9. Коли зустрінете дитячого стоматолога, звертайтеся до нього по імені, поясните дитині, що це лікар, який хоче подивитися «твої красиві зубки».

А тепер давайте поговоримо про те, чого ви можете чекати від дитячого стоматолога і самої клініки.Не секрет, що дитяча стоматологічна допомога наблизилася сьогодні до кожної дитини. У сучасних клініках у всьому світі дитячі стоматологи проходять найсуворіший відбір. Дитячий лікар має бути не лише першокласним фахівцем, але і відмінно контактувати з дітьми, мати відкритий і товариський характер. Увесь персонал клініки вміє кваліфіковано працювати з дітьми. Кожен співробітник знає, що дитина повинна отримати від контакту тільки позитивні емоції.Сучасні спеціалізовані стоматологічні центри обладнані за останнім словом техніки. У них немає страхітливих бормашин, які були джерелами дитячих нічних кошмарів; знеболення робиться аплікаційно, а це означає, що дитині не робляться уколи або сама ін’єкція буде безболісною.У нашій клініці є великий акваріум, біля якого діти із задоволенням проводять  декілька хвилин в очікування запрошення до кабінету.Саме лікування, як правило, проходить в ігровій атмосфері. У арсеналі сучасної дитячої стоматології є цілий ряд методик, що дозволяють швидко і безболісно провести діагностику і лікування хвороб зубів у дітей.Наприклад, існує метод хімічної обробки каріозних порожнин препаратом каріосольв, який дозволяє без застосування бормашини безболісно руйнувати уражену частину зуба. Є спеціальні пломбувальні матеріали для молочних і зростаючих зубів. Ці методи лікування спрямовані на збереження зубів.Запам’ятайте: здорові зуби і красива посмішка – запорука упевненості в собі і соціальної успішності. Вашій дитині не потрібні проблеми із здоров’ям і психологічні комплекси. Будьте уважні до його здоров’я з першого дня його життя, і тоді він стане людиною, успішною в усіх відношеннях.

14.07.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

14.07.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

14.07.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Українського Відродження, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net