27.02.2024 Перший візит дитини до стоматолога

Лікарі-стоматологи рекомендують проводити перший огляд порожнини рота дитини впродовж 6 місяців після прорізування першого молочного зуба і не пізніше 12-ти місячного віку.

Перший візит до лікаря не має бути пов’язаний з болем, а мати, швидше, “ознайомлювальний” характер. При огляді треба “познайомити” дитину з лікарем, показати малюкові кабінет і стоматологічне крісло.Відвідування стоматолога в такому віці дозволяє із самого початку спостерігати за розвитком зубощелепної системи малюка і запобігти розвитку можливих ускладнень. Подальші візити до стоматолога повинні проводитися приблизно двічі в рік, а при прорізуванні зубів – раз в три-чотири місяці, щоб лікар міг спостерігати за процесом розвитку і, якщо необхідно, коригувати його. Відношення дитини до лікування зубів, страх перед стоматологом залежить як від батьків, так і від лікаря. Отже, якщо ви – батьки:* Ніколи не лякайте свою дитину “лікарем”: “Ось не слухатимешся, прийде тітка у білому халаті і укол зробить”

До хороших наслідків це не приведе.

* Не варто так само заохочувати малюка: “Сходиш до лікаря – отримаєш нову іграшку”. Така фраза насторожує малюка, адже заохочення – нагорода, яку отримують, коли потрібно проявити терпіння і слухняність. Крім того, дитина може почати “торгуватися” з вами перед кожним візитом до стоматолога. * Бажано записуватися на уранішній прийом: по-перше, вранці діти поводяться спокійніше, а по-друге, малюкові не доведеться весь день нервувати, чекаючи походу в незнайоме місце.

* За декілька днів до відвідування лікаря можна пограти з малюком “в стоматолога”. Треба зацікавити дитину так, щоб йому стало дійсно цікаво, що ж це за місце таке – стоматологічна клініка.

Перший прийом зазвичай проходить у присутності батьків. Малюк може знаходитися на руках у мами, але надалі дитина повинна поступово звикати до того, що потім в стоматологічному кабінеті він знаходитиметься один, без батьків.
По-перше, доведено, що у присутності батьків діти сильніше сприймають біль, капризують.
По-друге, знаходячись один на один, лікар і дитина мають більше шансів налагодити особистий контакт.

27.02.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

27.02.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

27.02.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net