27.02.2024 Ендодонтія зубів

Ендодонтія (лікування кореневих каналів)
Сучасне лікування кореневих каналів значно відрізняється від такого в минулому.

Сьогодні це складний процес, який включає: – очищення кореневих каналів ручними і машинними інструментами, здатними обробити навіть вузький або викривлений канал, для чого використовуються такі прилади та інструменти як “XSMART”, К3 файли, профайли, протейпери.

“Останнє слово” в новітніх розробках ендодонтичного лікування – використання спеціального стоматологічного мікроскопа. І наша стоматологія має такий прилад в своєму арсеналі.
Його використання дуже істотно підвищує якість розпломбування та пломбування кореневих каналів.
– промивання каналів спеціальними антисептичними засобами, проникаючими в усю систему кореневих каналів;
– при необхідності – тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними препаратами з метою посилення протизапальної дії;

– щільне, герметичне заповнення постійним матеріалом, що виключає повторне інфікування. В даний час найбільш ефективним вважається пломбування каналів із застосуванням термопластіфіцірованной гутаперчі (технологія прямого конденсації і “SYSTEM B”). – На етапах лікування в обов’язковому порядку проводиться рентгенографічний контроль лікування. “Останнє слово” в новітніх розробках ендодонтичного лікування – використання спеціального стоматологічного мікроскопа. І наша стоматологія має такий прилад в своєму арсеналі.
Його використання дуже істотно підвищує якість розпломбування та пломбування кореневих каналів.

Всі розуміють, що наші зуби зовсім невеликі за розміром і при цьому мають складну анатомічну структуру. Тому в багатьох випадках лікування кореневих каналів вкрай утруднено. Під мікроскопом можна детально вивчити кількість каналів в зубі і не пропустити додатковий. Під його контролем ми можемо провести ретельну обробку кореневого каналу, видалити залишки всіх інфікованих тканин, повністю очистити порожнину зуба, максимально якісно провести пломбування і домогтися повної герметичності накладення пломбувального матеріалу.

У разі повторного лікування каналів мікроскоп стає необхідністю. Завдяки збільшенню множаться шанси витягти раніше зламаний інструмент, повністю дістати залишки старого пломбувального матеріалу, якісно провести очистку всієї системи кореневих каналів. Лікування каналів під мікроскопом – це впевненість в тому, що канал пройдений на всю довжину, повністю очищений і якісно запломбований, що виключає повторне ураження зуба. Таким чином, лікування каналів під мікроскопом забезпечує максимальну успішність процедури.

На останній стадії лікування структура, функції і зовнішній вигляд зуба можуть бути відновлені декількома способами (залежно від ступеня зруйнованості верхній частині зуба):
– або за допомогою пломбувального матеріалу (реставрація),
– або за допомогою коронки,
– або за допомогою вкладки (мікропротезування).

Необхідно добре розуміти, що без відновлення верхньої частини зуба лікування кореневих каналів зубів не ефективно!

Використовувані нами методи лікування і професіоналізм лікарів дозволяють врятувати навіть значно зруйновані або інфіковані зуби, запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба, серйозних захворювань м’яких і кісткових тканин.


27.02.2024
Рентген зубів і вагітність. Результати дослідження

В опублікованому в журналі Dentomaxillofacial Radiology дослідженні фінські вчені висловлюють думку, підтверджене експериментальними результатами: рентгенологічну діагностику зубів абсолютно нешкідливо можна проводити при вагітності. На думку одного з авторів дослідження, фахівця факультету фізики університету Гельсінкі Анни […]

27.02.2024
Протезування на імплантатах

Що таке імплантація Дентальная імплантація сьогодні переживає бурхливий розвиток. Безумовно, вона починає займати чільну роль серед методів відновлення зубного ряду. Стоматологи широко практикують використання імплантатів, так як це дає хороші лікувальні результати, пацієнти задоволені поліпшеною […]

27.02.2024
Імплантати Bicon

Наша клініка – перша стоматологія в Кременчуці, яка використовує нову для нашого міста, але вже майже 30 років застосовується в світовій стоматології систему імплантатів Bicon. Історія дентальних імплантатів Bicon Dental Implants бере початок з 1968 […]

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net