ПРО НАС

З 2002 року стоматологія "МедАрт" успішно працює на ринку стоматологічних послуг в м.Кременчук Полтавської області. За роки роботи ми встигли завоювати високу довіру та вдячність наших пацієнтів. Наша стоматологія, по праву - одна з кращих в області, заслужила репутацію медичного закладу, де на першому місці - якість послуг, професіоналізм лікарів, уважне ставлення до пацієнтів.

Наша команда фахівців під керівництвом головного лікаря вищої категорії Франчука Олександра Васильовича - це професіонали високого рівня, яких об'єднує щира відданість своїй справі.

Об'єднавши кращих фахівців і кращі стоматологічні традиції, ми створили лікувальний заклад, в якому ви можете отримати весь комплекс стоматологічних послуг на найвищому рівні.

Наша стоматологія займає комфортабельна будівля, побудоване спеціально для стоматологічної допомоги. Медарт має власну зуботехническую лабораторію, що розширює спектр послуг, що надаються з протезування і підвищує їх якість.

Ми лікуємо не окремі зуби, а комплексно розглядаємо клінічну ситуацію: з точки зору всіх напрямків стоматології, всіх перспектив і оцінок.
Вузька спеціалізація лікарів відкриває додаткові можливості для надання більш якісної допомоги пацієнтові.
На наш погляд, - це оптимальний підхід до стоматологічного лікування, який забезпечує найбільш ефективний і тривалий результат.

Затишна обстановка і приємна музика, сучасна апаратура і новітні технології, високу майстерність і доброзичливість фахівців допоможуть Вам відчувати спокій і впевненість під час перебування у нас.

Ви будете задоволені якістю надання допомоги: мінімум занепокоєння в процесі лікування і максимум задоволення від його результатів.

Телефонуйте. Приходьте.
Ми раді подбати про Ваше здоров'я.

Контакти
Адреса
м. Кременчук, бульвар Українського Відродження, 8А
Телефон
(0536) 78-00-58
(097) 769-45-58
E-mail
medart-dental@ukr.net